Hakkımızda

Evfa Yapı İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti.

Evfa Yapı seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde kendini mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

İlkelerimiz

EVFA Yapı İnşaat, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır. Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.

Vizyonumuz

İnsana ve çevreye saygılı, sahip olduğu manevi değerlere bağlı, sosyal sorumluluk bilinciyle, huzur ve mutluluğu ön planda tutarak devamlı mükemmelliği arayıp, müşteri memnuniyetini kalıcı dostluğa çevirerek insanların hayatında fark yaratacak konutları üreterek insanların konut sahibi olmasını kolaylaştırmaktır.

Misyonumuz

Yaşam Kalitesini yükselten projeleri üretmek için çağdaş teknolojiyi sürekli izleyip yeniliklerin öncüsü ve uygulayıcısı olarak nesilden nesile kalıcı konutlar üretmek.

beylikdüzü escort